DLL Fix Tool

Repair DLL Missing Errors & Download DLL Files for Free for Windows PCs!

Windows Update i Windows Defender nie można uruchomić w moim systemie Windows 8

Mam nowy komputer I uaktualniony do systemu Windows 8 , a to prowadzi bezbłędnie wszystko.

Wczoraj jednak, widziałem , że było trochę “flaga” galeria w prawym dolnym rogu , zczerwonym krzyżem w. Po naciśnięciu , że to mówi ” 1 Ważna uwaga ” , “beat usługi Centrum zabezpieczeń systemu Windows ( ważne). ” Nigdy nie była wyłączona , więc nie rozumiem , dlaczego to jest , i gdy próbuję go włączyć , abykomunikat ” Centrum zabezpieczeń systemu Windows nie może być uruchomiony ” . To samo , kiedy otworzyć Centrum obsługi i naciśnij tam. Gdy próbuję naciśnij kartę aktualizacji systemu Windows , a następnie istnieje równieżduży czerwony krzyż na przycisk z napisem ” Sprawdź aktualizacje dla komputera “, a po naciśnięciu potem jestkomunikat , że ” Windows Update nie może obecnie sprawdzić dostępność aktualizacji , ponieważusługa nie jest uruchomiona . Ponowne uruchomienie komputera może być konieczne. ”

Co to jest? Czy jako gnój nerwowego , co się dzieje . Przejechał kilka różnych programów antywirusowych i malware skanowanie bez że mają coś wymyślić .

Również nie siedział i zaorać własną stronę windows poprzez znaleźć odpowiedź , ale jest lekko nieszczęśliwy poruszać każdym razem znalazłem coś, co po prostu wyglądał jak coś mogę używać , więc został wysłany do http://www strony. update.microsoft.com/windowsupdate/v6/thanks.aspx ? ln = && pl podziękować strona = 5 , gdzie jest napisane , że będę odtąd Start systemu Windows aktualizację za pośrednictwem komputera ( ? ) .

I nie wydaje się być po prostu mógł zainstalować Windows Defender i aktualizacji ponownie.

Mam nadzieję, że mogę trochę pomóc ! Dziękuję.

Christian Sørensen

DLL error solution
Download Now

XML Sitemap